19/06/2024

Dr. Shefqet Krasniqi viziton Nasim Haradinaj

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Hoxha dhe veterani i UÇK-së, Dr. Shefqet Krasniqi ka vizituar Nasim Haradinaj, ish-pjesëtar i UÇK-së dhe nënkryetar i OVL-UÇK-së.

“Të nderuar vëllezër dhe motra. Sot isha në fshatin Gllogjan të Deçanit për vizitë te komandanti Nasim Haradinaj i cili u lirua nga burgu i Hagës.
Falenderova Allahun që na e liroj këtë trim të madh shqiptarë. Nasimi e dha provimin gjatë luftës, e dha pas luftës e e dha edhe në Hagë.
Zoti e ruajt Nasimin, Zoti e ruajt Kosovën.
Urime mbarë popullit shqiptarë” ka shkruar Krasniqi në facebook/ RTI

 

 

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...