17/06/2024

Etrit Berisha ndërron skuadër dhe kampionat

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Etrit Berisha ka arritur marrëveshje me një klub të Serie B. Zyrtarizimi do të ndodhë pas ndeshjeve të Kombëtares.

Berishaa kaluar një sezon të vështirë pas zënkës me trajnerin Juriç, i cili e përjashtoi nga ekipi dhe e la të stërvitej vetëm, duke mos e grumbulluar në ndeshjet që Torino luante.

Shkak ishte sepse portieri nuk pranonte që të qëndronte në stol, duke qenë se ai mbylli një sezon të mirë, dhe në kampionat Juriç preferoi ta niste me Milinkovic-Saviçin në portë.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...