15/06/2024

Fenerbahche kontakton Norwichin për Milot Rashicën

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Fenerbahches nuk e ka në plan të dorëzohet për Milot Rashicën.

Sipas asaj që raporton “A Sport”, klubi turk ka kontaktuar me Norwich Cityn për transferimin e futbollistit kosovar, shkruan IndeksOnline.

Rashica sezonin e fundit ishte i huazuar te Gallatasaray, ku pati paraqitje të mira dhe arriti ta fitonte kampionatin e Turqisë.

Gallatasaray gjithashtu është e interesuar ta blejë përfundimisht kartonin e Milot Rashicës.

Edhe dëshira e 27-vjeçarit duket se është të vazhdoj me Kampionin e Turqisë, i cili raportohet se ka refuzuar dy oferta të mëparshme nga Fenerbahche./IndeksOnline/

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...