21/06/2024

Klubi “Demokracia Konservatore”: Qeveria e Kosovës të shqyrtojnë çdo detaj të raportit midis grupit terrorist dhe Listës Serbe

të fundit...

- Advertisement -spot_img

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...