17/06/2024

Majdanozi dhe stimulimi i tretjes

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Shumica nga ne bëjmë përpjekje për të hequr peshën e tepërt, por shumica e përpjekjeve rezultojnë pa sukses.

Kjo pije është zgjidhje e përkryer për problemet tuaja dhe ju vjen në ndihmë në vetëm 5 ditë. Ajo ndihmon trupin të shpëtojë nga uji i tepërt, në të njëjtën kohë duke eliminuar fryrjen. Përgatitja është shumë e lehtë dhe nuk ju merr më shumë se 5 minuta.

Përbërësit:
– 1 limon
– 60 g majdanoz
– 300 ml ujë

Lëngun e limonit dhe majdanozin përzieni me ujin.

Pijeni këtë lëng në mëngjes, para se të hani ose pini diçka, për 5 ditë. Bëni një pushim 10-ditor. Nëse është e nevojshme, përsërisni trajtimin.

Kjo pije stimulon djegien e yndyrës dhe siguron mjaft vitamina dhe minerale.

Majdanozi nxit tretjen dhe stimulon trupin për të eliminuar lëngjet e tepërta./INDEKSONLINE

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...