13/06/2024

Me not nga Otranto e Italisë drejt Vlorës

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Shqiptaro-australianja, Eva Buzo këtë të enjte është nisur për të përshkruar distancën nga Otranto në drejtim të Vlorës me not.

Në lidhje me këtë sfidë ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama i cili përmes një video në rrjetin social Facebook shkruan se ka nisur sfida e Eva Buzos.

Mediat raportojnë se nisja e saj është bërë mëngjesin e sotëm dhe tashmë pritet për të parë dhe mbërritjen e saj në Vlorë.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...