25/06/2024

Mësohet data e lansimit të iPhone 14 Pro dhe Max

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Apple ka njoftuar datën e ngjarjes së madhe vjetore e cila do të mbahet me 16 shtator. Në këtë eveniment të madh pritet lansimi i iPhone 14, Pro dhe Max.
Ngritja e çmimeve në treg global do të prek edhe kompaninë e njohur ngase çmimet e do modeleve të reja do të jenë më të larta se të gjitha modelet e tjera.

Seria e re e iPhone bazohet në sistemin operativ iOS 16, i cili sjell një sërë përmirësimesh dhe mundësish personalizimi për aplikacionet, widget-et, ekranin e kyçjes dhe më tepër./Indeksonline/

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...