20/06/2024

Ndërron jetë nëna e ish kryetarit të Mitrovicës Agim Bahtiri

të fundit...

- Advertisement -spot_img
Ka vdekur nëna e ish kryetarit të komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, raporton Gazeta Online Veriu info.
Ndryshe Bahtiri dje përmes një shkrimi kishte njoftuar se gjendja shëndetësore e nënës së tij ishte përkeqësuar dhe falënderonte të gjithë për interesimin rreth shëndetit të saj.
- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...