18/04/2024

Osmani në Turqi, publikon fotografitë nga momenti i shtrëngimit të duarve me Erdoganin

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, po qëndron në Turqi me ftesë të presidentit turk, Reccep Tayip Erdogan. Ajo do të marrë pjesë në Forumin Diplomatik të Antalyas.

Në llogarinë e saj në “X”, Osmani ka publikuar edhe momentin e shtrëngimit të duarve me presidentin turk dhe ka shkruar se pret takime produktive dhe diskutime për nevojën e avancimit të diplomacisë.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...