22/06/2024

PSD me aksion për kushtet e rënda në QKUK e spitale rajonale, gjuajnë letra tualeti para Ministrisë së Shëndetësisë

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Aktivistë të Partisë Socialdemokrate kanë mbajtur sot një aksion simbolik para Ministrisë së Shëndetësisë.

PSD përmes disa posterave kanë treguar gjendjen e rëndë në klinikat e QKUK-së dhe spitalet rajonale, gjersa kanë hedhur letra tualeti para MSH-së.

Aktivistë të PSD-së kanë treguar për kushtet e këqija në QKUK, si në Klinikën e Gjinekologjisë, atë të oftalmologjisë, etj. /Telegrafi/

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...