18/06/2024

PSG zgjidh problemin mes lojtarëve Mbappe dhe Neymar

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Para pak ditësh flitej për raportin jo të mirë të lojtarëve të Paris Saint-Germain, mes Mbappes dhe Neymar e që u përfshi edhe Lionel Messi, shkak kjo gjuajtja e penalltive.
Mesa duket PSG, ka zgjidhur problemet mes tyre.

Trajneri Galtier ka marr komandën dhe ka vendosur se penallit do ti gjuaj Kylian Mbappe, kurse si zgjedhje të dytë ka lënë lojtarin Neymar, kurse Messi do të jetë i treti në rradhë.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...