22/06/2024

Shëmbet muri në Tetovë, humbin jetën dy persona

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në fshatin Shipkovicë të Tetovës.

Dy persona kanë humbur jetën si pasojë e shëmbjes së një muri, raporton Indeksonline.

Mediat lokale në Tetovë raportojnë se viktimat ishin duke punuar në murin që u shëmb dhe u mori jetën.

Viktimat po punonin në riparimin e murit, pasi u dëmtua nga shëmbja e dheut disa ditë më parë./indeksonline

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...