25/06/2024

S’kalon rezoluta e PDK-së për shkarkimin e Hajdarit

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Deputetët e Kuvendit të Kosovës nuk e kanë votuar propozim-rezolutën për gjendjen në Ministrinë e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë. Këtë propozim e kishte bërë Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike të Kosovës.

PDK-ja përmes kësaj rezolute kishte kërkuar shkarkimin e ministres së Industrisë, Rozeta Hajdari.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...