22/06/2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Japoni

Japonia shpik lugën që prodhon “kripë elektrike” në gojën tuaj

Një lugë me bateri që e bën ushqimin më të kripur ka dalë në shitje në Japoni.Luga, e cila është prej plastike dhe metali,...

Latest news

- Advertisement -spot_img