22/06/2024
- Advertisement -spot_img

TAG

rrezik

Pse roletat në dritaret e aeroplanit duhet të ngrihen gjithmonë gjatë ngritjes dhe uljes?

Të ulesh pranë dritares gjatë fluturimit me aeroplan mund të jetë adrenalinë në vete, duke parë të gjithë atë peizazh.Ndoshta jeni të vetëdijshëm për...

Latest news

- Advertisement -spot_img