22/06/2024
- Advertisement -spot_img

TAG

teknologji

Ja cila kompani ka mposhtur Apple

Nvidia ka mposhtur Apple duke u bërë kompania e dytë publike më e vlefshme në botë.Bëhet e ditur se çmimi i aksioneve të prodhuesit...

Japonia shpik lugën që prodhon “kripë elektrike” në gojën tuaj

Një lugë me bateri që e bën ushqimin më të kripur ka dalë në shitje në Japoni.Luga, e cila është prej plastike dhe metali,...

Latest news

- Advertisement -spot_img