15/07/2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Zvicra

Granit Xhaka synon të shkruajë histori në EURO 2024 me Zvicrën

Pas një sezoni të parë sensacional në Leverkusen, në të cilin klubi fitoi titullin e parë të Bundesligës dhe fitoi Kupën e Gjermanisë, si...

Latest news

- Advertisement -spot_img