19/06/2024

Vdes qytetari nga Ferizaj në QKUK pas lëndimeve që kishte pësuar në aksident

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka vdekur në QKUK një person i cili ishte aksidentuar javë më parë në fshatin Jezerc të Ferizajt.

Sipas raportit të policisë thuhet se viktima ishte aksidentuar më 25 gusht 2022 dhe i njëjti ishte duke u trajtuar në QKUK.

“Në lidhje me rastin më 03.09.2022 gjersa ishte në tretman mjekësorë në QKUK si pasoj e lëndimeve të marra në aksident trafiku, ka ndërruar jetë viktima mashkull kosovar”, njofton policia.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...