14/04/2024

Vrasja në Tiranë – 63-vjeçari shkoi për të pirë kafe, por vrau vëllanë pas sherrit për pronat

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Një ngjarje e rëndë tronditi sot Tiranën, ku pas një konflikti mbetën të vrarë dy vëllezër.

Vehap Cami, 63 vjeç kishte shkuar për të pirë kafenë e mëngjesit në banesën e e të vëllait, Lulëzim Camit.

Pas një konflikti për pronat e tyre në zonën e Bulqizës, Vehapi ka qëlluar me armë zjarri pistoletë vëllanë e tij, e më pas ka qëlluar drejt vetes, duke mbetur të dy të vrarë, shkruan Top Channel.

Vrasja dyshohet për motive pronësie, ndërsa në vendngjarje ndodhet grupi hetimor që po merr në pyetje familjarët si dhe forca të shumta policie.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...