15/06/2024

73 raste të reja me coronavirus dhe një i vdekur

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se në 24 orët e fundit janë shënuar 73 raste të reja me coronavirus, nga 555 testime të bëra.

MSH njofton se në këtë periudhë raportuese është shënuar një rast i vdekjes.

Të vaksinuar brenda 24 orëve janë 33, ndërkaq në total janë administruar 1,835,650.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...