28/05/2024

Arrestohen 17 policë në burgun e Idrizovës

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Nga Prokuroria për Ndjekje të Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit njoftojnë se mëngjesin e sotëm ka pasur aksion në burgjet e vendit tonë.

Policët e arrestuar tashmë janë dërguar në Gjykatën Penale, ndërsa Prokuroria thonë se më shumë detaje do të ketë brenda ditës.

Arrestimi i policëve vjen pas aksionit policorë që u ndërmor javën e kaluar në burgun e Idrizovës ku gjetën një numër të madh të mjeteve të ndaluara./Telegrafi/

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...