22/06/2024

Bastisja në familjen Fazliu: Faton Klinaku i reagon Prokurorisë Speciale i quan të “poshtër”

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Kryetari i OVL-UÇK, Faton Klinaku ka reaguar ashpër ndaj bastisjes së sotme që po bëhen nga ana e EULEX-it dhe Prokurorisë Speciale, në familjen e heronjëve Fahri e Bahri Fazliu në ‘Kodrën e Diellit’ në Prishtinë.

Ai një postim në “Facebook” Zyra e Prokurorit të Specializuar në Hagë, e ka quajtur të poshtër.

Ky është postimi i plotë:

“Zyra e Prokurorit të Specializuar në Hagë, në mungesë të fakteve, vazhdojnë me filmat e tyre.

Që në orët e para të mëngjesit të sotëm kanë filluar bastisjet e banesës së familjes së heronjve Fahri e Bahri Fazliu në ‘Kodrën e Diellit’ në Prishtinë.

P.S

ZPS janë të poshtër, meqenëse nuk ka shtet serioz”, ka shkruar Klinaku.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...