25/06/2024

Cristiano Ronaldo po nis një karrierë të re ?!

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Cristiano Ronaldo i ka lënë fansat e habitur se ai duhet të nisë një karrierë të re, pasi zbuloi një video të vjetër të tij duke kënduar.
Klipi, i cili u regjistrua në vitin 2009, është rishfaqur në internet ku tregon portugezin duke hapur zemrën e tij për ‘Goodbye Amore Mio’ të Julio Iglesias.

Në video, ish-ylli i Manchester United shihet i ulur në një studio muzikore duke kënduar me pasion këngën e përkthyer në “Goodbye My Love” në anglisht. Ishte pjesë e një reklame për bankën portugeze tashmë të zhdukur, Banco Espirito Sanro (BES).

39-vjeçari mund të ketë shpresuar që videoja të ishte zhdukur përgjithmonë, por fuqia e internetit ka funksionuar kundër sulmuesit të Al Nassr.Fansat mbetën të habitur pasi panë videon me shumë të tjerë të impresionuar në dukje nga aftësitë vokale të Ronaldos.

 

 

Një fans shkroi: “Çfarë nuk mund të bëjë ky njeri?”

Një tjetër shtoi: “Ronaldo duhet të tërhiqet dhe të bëhet këngëtar”.

Një i tretë shtoi: “Kjo është shumë e bukur, Amor mio….. wow.”

Dhe një përdorues postoi: “Unë nuk e di se çfarë thotë ai, por ku është butoni i shkarkimit.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...