22/07/2024

Durmishi publikon pamje, kështu duken rrugët që menaxhohen nga MMPHI-ja

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Zv/ministri i Infrastrukturës, Hysen Durmishi ka publikuar pamje të rrugëve të ndryshme të vendit.

Durmishi ka thënë se të gjitha rrugët që menaxhohen nga MMPHI janë të pastruara dhe në gjendje të mirë.
- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...