29/05/2024

Elon Musk prezanton logon e re të Twitter

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Të dielën kishte raportime se Elon Musk do ta ndryshojë logon e Twitter dhe ky ndryshim do të thoshte se “zogu” i famshëm i Twitter, do të largohej.
Dhe përmes një tweet-i në profilin e tij, Musk e zbuloi logon e re, përcjell Telegrafi.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...