14/04/2024

Fillon armëpushimi në Gaza pas shtatë javësh luftë

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Armëpushimi katërditor i Gazës i rënë dakord nga Hamasi dhe Izraeli hyn në fuqi për herë të parë pas shtatë javësh lufte.

Tridhjetë e nëntë të burgosur palestinezë të mbajtur në burgjet izraelite dhe 13 robër në Gaza pritet të lirohen në orët e ardhshme, ndërsa kamionët e ndihmës do të kalojnë gjithashtu në Gaza.\Mesazhi.com\

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...