23/07/2024

Ftesë për përkahje mbarëkombëtare

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Ballkani luan nesër një nga sfidat më të rëndësishme në historinë e skuadrës.

Skuadra kampione e Kosovës në “Air Albania” të Tiranës e pret Plzenin e Çekisë.

Me një video 7 minutëshe, Ballkani ka kërkuar përkrahjen e të gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen për ndeshjen e nesërme.

Edhe opinioni sportiv në Shqipëri ka kërkuar unifikim dhe që të gjithë të bëhen bashkë për të përkrahun krenarinë e sportit kosovar dhe më gjerë.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...