25/06/2024

Gjendet i riu nga Hajvalia që u shpall i zhdukur

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Është gjetur i riu Argetim Buzuku nga Hajvalia që u raportua i zhdukur të shtunën rreth orës 19:00.

Ai është gjetur në Klinë, njofton faqja Hajvalia.

Siç thuhet në njoftimin e tyre, tani Argetimi gjendet nën shoqërim të policisë dhe është nisur për shërbime shëndetësore.

Gjendja e tij shëndetësore raportohet të jetë e mirë./Indeksonline/

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...