17/06/2024

Hoti: Binomi Kurti-Osmani po e dërgon Kosovën drejt izolimit

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Deputeti nga radhet e Lidhjes Demokratikë të Kosovës, Avdullah Hoti ka bëre një reagim përmes rrjetit social Facebook, ku ka thënë se Kosova po humn miq dhe aletët amerikan për shkak të politikes së mbrapshtë të binomit të Kurti-Osmani.

Hoti vijojë se ky binom po e dërgon Kosovës drejt izolimit, ku sipas tij prej një vendi më mbështetje më të madhe amerikane në rajon, Kurti dhe Osmani po e kthyen Kosovën në qendër të kritikave.

Ai tha se ushtarët e FSK-së e kishin ëndërr të bëheshin pjesë e ‘Defender 2023’.

‘Cilat janë pasojat e radhës” shkroi ai, shkruan IndeksOnline.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...