14/06/2024

Huliganët serbë sulmojnë gazetaren dhe kameramanin e ‘Indeksonline’

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Huliganët serbë kanë sulmuar pasditen e sotme gazetarët kosovarë në Leposaviq.

Lëndime ka marrë edhe gazetarja e portalit “Indeksonline”, Laura Kerolli.

Në afërsi të saj ka shpërthyer një shok-bombë. Si pasojë e saj, Kerolli ka marrë lëndime në këmbë.

Aktualisht, gazetarja dhe kameramani gjenden në stacionin e Policisë në Leposaviq.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...