29/05/2024

Kuqezinjtë në Moldavi

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Shqipëria do të luajë nesër kundër Moldavisë, ndeshje e vlefshme për kualifikueset e EURO 2024.

Kjo sfidë është programuar të zhvillohet në orën 18:00, ndërsa sot kuqezinjtë tanë janë nisur dhe kanë mbërritur në shtetin moldav.

Në një postim të bërë në kanalin zyrtar tregohet momenti i nisjes dhe i mbërritjes së kuqezinjve tanë, ku atmosfera pozitive ka “pushtuar” kampin shqiptar.

Siç shihet edhe në video, presidenti Armand Duka gjendet mes lojtarëve duke i “prirë” ata drejt duelit të radhës. Kombëtares sonë i mjafton edhe 1 pikë për të siguruar matematikisht kualifikimin drejt këtij kompeticioni madhor.

 

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...