13/06/2024

Kurti me djalin e Adem Jasharit nisen për Tiranë: Evropiani po na pret

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti ka postuar një foto në rrjetin e tij social më djalin e komandantin Adem Jashri, Lulzim Jasharin.
Ata së bashku bën të ditur se janë rrugës për të ndjekur nga afër ndeshjen mes Shqipërisë dhe Çekisë, e vlefshme për kualifikim e kampionatit evropian “EURO2024”.

“Bashkë me Lulzim Jasharin rrugës për Tiranë në përkrahje të Shqipërisë. Forca djema. Evropiani po na pret”, ka shkruar Kurti./IndeksOnline/

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...