17/06/2024

Lushtaku pas përleshjes: Reagimi ishte kundër Radojçiqit dhe argatëve te tij

të fundit...

- Advertisement -spot_img
Deputeti nga radhët e PDK-së, Mërgim Lushtaku, ka reaguar pas përleshjes së tij me përfaqësues së pushtetit në Kuvend.
Në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se reagimi i tij ishte kundër Radojçiqit dhe argatëve te tij, raporton Klan Kosova.
- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...