15/06/2024

Një person gjendet i vdekur në Tetovë

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Në Tetovë para pak minutash një person ende i paidentifikuar bie nga ndërtesa që gjendet në mes të Qendrës tregtare dhe ndërtesës pranë, njofton “KlanM”.

Rasti ka ndodhur në rrethana ende të paqarta.

Në vend ngjarje ndodhen ndihma e shpejtë dhe policia.

Pas pak do të ju njoftojmë me informacione më të detajuara.\Telegrafi\

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...