20/06/2024

Nuk ndalet Albion Rrahmani, shënon sërish dhe feston me shqiponjë

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Sulmuesi kosovar, Albion Rrahmani po vazhdon me formën e lartë në Rumani,i cili para pak çastesh ka shënuar edhe golin e dytë sonte ndaj Clujit, për të kthyer epërsinë e Rapid Bukureshtit.

Rrahmani shënoi në minutën e 51-të për rezultatin 2:1, teksa festimin e golit e bëri në mënyrë të veçantë.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...