13/06/2024

Osmani vizitë dyditore në Shqipëri, pritet nga homologu Begaj

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Presidentja e Kosovës, Vjosa Omani do të zhvillojë një vizitë dyditore në Shqipëri.

Osmani është ftuar nga homologu i saj, presidenti i Shqipërisë Bajram Begaj i cili do ta presë atë në Tiranë.

Vizita do të zhvillohet në datat 4 dhe 5 shtator 2023.

Ende nuk është bërë e ditur arsyeja e vizitës, dhe gjithashtu detajet e agjendës nuk janë publikuar ende. /TCH

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...