17/07/2024

Pamje të rënda nga shpërthimi në Stamboll ( Video)

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Të paktën 11 persona kanë mbetur të plagosur pas një shpërthimi në një zonë qendrore të Stambollit. Autoritetet turke nuk kanë dale ende me një konfirmim zyrtar për ngjarjen

Të paktën 11 persona kanë mbetur të plagosur pas një shpërthimi në një zonë qendrore të Stambollit. Autoritetet turke nuk kanë dale ende me një konfirmim zyrtar për ngjarjen.

Ndërkohë në zonën Taksim kanë shkuar me urgjencë autoambulanca dhe ekipe shpëtimi.

Kujes pamtjet e rënda

 

 

 

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...