25/06/2024

Priten arrestime të profilit të lartë për korrupsion

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Burime të “Indeksonline” kanë bërë të ditur se zyrtarë të disa institucioneve do të arrestohen për korrupsion.

“Disa persona të nivelit të lartë pritet të arrestohen shumë shpejt. Rastet kanë të bëjnë me keqpërdorime me tenderë dhe keqpërdorim i detyres zyrtare nga zyrtarë të profileve dhe niveleve të ndryshme ”, ka thënë ky burim. /Indeksonline/

 

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...