22/06/2024

Qeriqi: Hoxhallarët kanë dhënë kontribut në mbështetje të vlerave të luftës së UÇK-së

të fundit...

- Advertisement -spot_img

“Mbrëmë, isha shumë i nderuar të marrë pjesë në Iftarin e shtruar nga, Hoxhë Prof. Dr. Shefqet Krasniqi. Me këtë rast mu dha një fjalë rasti, ku fillimisht u’a urova Muajin e shenjtë të Ramazanit, njëherit e falenderova, Hoxhën për ftesën, dhe i falenderova të gjithë Hoxhallarët e pranishëm për kontributin që kanë dhënë në mbështetje të vlerave të luftës të UÇK-së, në forma të ndryshme” ka shkruar Xhevdet Qeriqi në facebook./rti

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...