13/04/2024

Rama në Samitin e Shkupit: Vendimet e sotme do të shënjojnë të ardhmen e vendeve tonë në dekadën e ardhshme

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka folur sot nga Shkupi, ku po merr pjesë në takimin e liderëve të rajonit me zyrtarë të SHBA-ve dhe BE-së.

Në fjalën e tij në nisje të takimit, Rama tha se ky organizim është tepër i rëndësishëm për hapat që rajoni duhet të ndërmarrë për t’u afruar me Bashkimin Evropian.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...