19/06/2024

Rishi Sunak: ” Burri është Burrë dhe gruaja është grua”

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Kryeministri i Britanisë së Madhe Rishi Sunak tha sot se “burri është burrë dhe gruaja është grua” dhe se njerëzit nuk duhet tu bëhet presion për të besuar se mund të jenë të çdo gjinie./rti

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...