18/07/2024

Shokuese :Infermierja e rrah pacienten e moshuar dhe qeshin me të

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Një video shikuese është publikuar në rrjetet sociale. Një e moshuar shihet se po goditet me shuplaka në fytyrë nga një infermiere.

Aktorja Kaltrinë Zeneli ka publikuar në Facebook një video ku shihet një infermiere duke e goditur me shuplaka fytyrës një plak të moshuar.

Teksa ajo e godet, koleget e saja dëgjohen duke qeshur me këtë akt mizor.

Policia ende nuk ka dhënë detaje për rastin.
https://www.facebook.com/1498166954/videos/620704763123423/

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...