28/05/2024

Shteti në pushim, por jo edhe QUINT-i, ambasadorët zbarkojnë në Qeveri

të fundit...

- Advertisement -spot_img

E hëna është ditë pushimi në institucionet publike të Kosovës. Por kjo e hënë është një ditë e zakonshme pune për ambasadorët e QUINT-it.

Ata kanë zbarkuar sot në Qeverinë e Kosovës duke i shkuar në takim kryeministrit Kurti.

Nuk dihet ende se cila është arsyeja e kësaj vizite të papritur nga ambasadorët “big”.

Asociacioni dhe tema e dinarit kanë qenë shumë të përfolura në javët e fundit në mes të dy palëve./Indeksonline/

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...