22/06/2024

Skuadrat kosovare shumë të pafata, çfarë shorti i vështirë

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Është hedhur shorti, për kualifikimet për në Ligën e Kampionëve.

Në këtë short, skuadrat kosovare ishin të pa fata.

Nëse Gjilani dhe Dukagjini, kalojnë raundin e parë, ata i pret një sfidë shumë e vështirë.

Ndërsa skuadra gjilanase, Drita, duhet të bëjë punë të madhe para kualifikimeve pasi e presin sfida jo të lehta, ku do të ndeshen me FC Viktoria Plzen nga Çekia.

Ky është shorti për raundin e dytë, nëse fitojnë të parin:

Viktoria Plzen – Drita

Midtjylland – Gjilani

Rijeka – Dukagjini

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...