23/07/2024

Sonte ndeshen ‘Dinamo Zagreb – Ballkani’

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Ballkani sonte do ta zhvillojë ndeshjen më të rëndësishme të këtij edicioni në Ligën e Konferencës.

Kampionët e Kosovës do të sfidohen nga Dinamo Zagrebi, me fillim nga ora 21:00, në stadiumin “Maksimir”.

Ndeshja “finale” e Ballkanit kundër Dinamo Zagrebit do të transmetohet direkt në Klan Kosova dhe ArtSport 1.

Lajmi është konfirmuar edhe nga platformat Artmotion në rrjetet sociale.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...