21/06/2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Joe Biden

“Jam president, por jam edhe baba”,-J. Biden pas nisjes së gjyqit për djalin e tij

Lufta e Hunter Biden me varësinë nga droga janë të njohura për publikun. Ai i ka diskutuar publikisht dhe ka shkruar për to në...

Latest news

- Advertisement -spot_img