22/06/2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kuvendi

Policia paralajmron hapjen e Urës së Ibrit

RTIVendimi për hapjen e Urës së Ibrit që e ndanë Mitrovicën në pjesën jugore, të banuar me shumicë shqiptare, dhe në pjesën veriore, të...

Latest news

- Advertisement -spot_img