22/06/2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Norvegjia

Sot zhvillohet ndeshja sportive mes Kosovës dhe Norvegjisë

Sot (e mërkurë) është në orar për t’u zhvilluar ndeshja miqësore e përfaqsuesve të Kosovës ndaj asaj të Norvegjisë.Dardanët do të luajnë sot në...

Latest news

- Advertisement -spot_img