22/06/2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vedat Muriqi

Vedat Muriqi kërkohet të bëjë transformimin bombastik edhe në Turqi

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës dhe Mallorcas, Vedat Muriqi ka përfunduar në listën e dëshirave të një klubi të madh turk dhe një klubi...

Latest news

- Advertisement -spot_img