21/07/2024

Tragjike, vritet shqiptarja bashkë me dy djemtë në SHBA, dyshohet se u vra nga bashkëshorti i saj

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Ornela Morgan, shtetase shqiptare me orgjinë nga Korça bashkë me dy djemtë e saj 10 dhe 12 vjeç janë vrarë me armë zjarri dhe dyshohet se dorasi është bashkëshorti i saj amerikan, në SHBA.

Ky i fundi pas vrasjes masakër që i ka bërë familjes së tij ka vrarë dhe veten.

Prej disa vitesh Ornela Morgan (Rori) jetonte në New York, bashkë me bashkëshortin e saj Watson Morgan, i cili ishte polic, raporton euronews.al.

Policia shprehet se ende nuk ka një motiv për ngjarjen e rëndë, ndërkohë që ende vijojnë hetimet.

 

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...